خانه > مشاهیر > بیوگرافی جناب دکتر عبدالرحمن رستمیان

بیوگرافی جناب دکتر عبدالرحمن رستمیان

//
امکان درج نظر وجود ندارد

هم ولایتی سلام ؛

این بار بر آن شدیم عزم را جزم کرده و در راه پیشرفت موطن آبا و اجدادی خویش دست در دست هم پیش رویم .

بیوگرافی (زندگینامه) دکتر عبدالرحمن رستمیان فوق تخصص روماتولوژی

بنام خداوند بخشنده و مهربان

بیوگرافی (زندگینامه) دکتر عبدالرحمن رستمیان

دکتر عبدالرحمن رستمیان در سال 1339 در ( روستای تویه ) از توابع شهرستان دامغان متولد شد. تحصيلات متوسطه خود را در دبيرستان دكتر هشترودي به پايان رساند. در سال 1364 تحصيلات عالي خود را در رشته پزشكي در دانشگاه علوم پزشكي تهران آغاز نموده و در سال 1371 دراین رشته فارغ التحصيل گرديد. در سال 1374 موفق به اخذ درجه تخصصي در رشته بيماريهاي داخلي و در سال 1382 موفق به اخذ درجه فوق تخصص در رشته روماتولوژی از دانشگاه علوم پزشکی تهران شد .وی از تاریخ 16/7/1388 به عنوان مشاور رئیس دانشگاه و معاون بالینی پرديس بين المللي دانشگاه علوم پزشکی تهران در کیش منصوب شد .

همچنین ایشان در هشتمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخاباتی دامغان خود را کاندیدای خدمت به ایران عزیز نمود که با کمترین اختلاف ممکن نسبت به نفر اول در جایگاه دوم قرار گرفت و به مجلس راه نیافت .

پاره ای از مسئولیت های دکتر رستمیان تا کنون:

عضو هيئت علمي ( استاديار) گروه داخلي در بخش روماتولوژي بيمارستان وليعصر

رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بزرگترین مجتمع بیمارستانی خاور میانه (برای مدت حدود 5 سال)

رئيس اورژانسها و درمانگاه‌هاي بيمارستان امام خميني (ره) تهران

رئيس دانشگاه علوم پزشكي بوشهر، که در مدت زمانی که ایشان این مسئولیت را بر عهده داشتند پیشرفت های بسیار زیادی از لحاظ عمرانی و دانشکده ها و همچنین هیئت علمی برای این دانشگاه حاصل شد .

• معاون سلامت دانشگاه علوم پزشكي تهران

متن حکم آخرین مسئولیت ایشان:

جناب آقاي دكتر عبدالرحمن رستميان

عضو محترم هيئت علمي دانشكده پزشكي

با سلام و احترام

باتوجه به تجارب و سوابق ارزشمند جنابعالي، ضمن تشكر از زحمات حضرتعالي در زمان تصدي رياست مجتمع بيمارستاني امام خمينی (ره) به موجب اين ابلاغ به عنوان مشاور اينجانب منصوب مي شويد

ضمنا بنا به پيشنهاد رئيس پرديس بين الملل دانشگاه به عنوان معاون باليني پرديس بين الملل دانشگاه منصوب مي گرديد. اميد است با شناختي كه درا مور باليني آموزش پزشكي در شما سراغ دارم در هماهنگي و بستر سازي مناسب در جهت استقرار دوره باليني دانشجويان و امور آموزشي مرتبط با آن توفيق يابيد.

دكتر لاريجاني

رئيس دانشگاه


- جهت ارسال نظر نوشتن نام ، ایمیل و وبلاگ ضروری نمی باشد .
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی همچنین نظرات ارسالی غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نمی‌شوند .
- نظرات منتشر شده در این پایگاه صرفا بیانگر دیدگاه کاربران می باشد .