خانه > مطالب پیشنهادی > پیران منطقه تویه دروار

پیران منطقه تویه دروار

زندگی ساده و بی پیرایش

با سلام؛

دراین بخش از دوستان نویسنده و همکاران گرامی سایت تقاضا دارم با تکمیل این قسمت و افزودن مطلب از پیران با صفای منطقه که دارای زندگی سرشار ازتجربه و خاطرات تلخ و شیرین حکمت آمیزند،مسیر و راه رفته آنها را در برابر خوانندگان عزیز این سایت قرار دهند تا همگی از آن استفاده و بهره ببرند.انشاء اللّه.

 

رمضان پورالشریعه

نام پدرش عیسی و متولد سال۱۳۰۱       ه.ش    در روستای صح، از منطقه تویه دروار می باشد.درحال حاضر نیز ساکن کوچه شهید نصرت اله شریفی روستای صح بوده و با وجود سن و سال بالا و پر برکت،هنوز در امورات  مختلف روستا و آبادی، پیش آهنگ و جلودار است.ایشان در حال حاضر ریاست شورای اسلامی روستا را نیز بر عهده دارند.روی خوش،اخلاق و رفتار دوستانه و دلسوزانه و شیرینی کلام و زندگی ساده و بی پیرایش،از خصوصیات بارزی است که هر مخاطبی را به  خود جلب می کند.

زندگی ساده و بی پیرایش

ایشان پس از سالها کار و تلاش در شرکتی که مجری طرح های بزرگ سازندگی و عمرانی بوده،هم اکنون بازنشسته، اما با طراوت است.روحیه خیرخواهانه و تلاش پیگیرش در امورات روستا باعث محبوبیت وی و انتخابش به عنوان ریاست شورای اسلامی گشته است.بیشتر مسئولان شهرستان و یا حتی استان او را می شناسند و شیرینی کلام و شکلاتهایش را چشیده اند(حاجی شکلاتی)و از همکاریهایش در زمینه های کاری خود بهره برده اند.

روحیه جوانی در او با کهولت سن ازبین نرفته و هنوز به امر ورزش صبحگاهی در منزل اهتمام دارد.ایشان از اعضای فعال و همیشه درصحنه بسیج روستا بوده و در بسیاری از فراخوان ها شرکت داشته است.

بیشتر به پیاده روی می پردازد و همیشه خوش لباس و مرتب است.در بیشتر جلسات  حضور داشته و باعث افزایش توان و روحیه همکاران  و حاضران است.

درپایان نهایت تشکر و قدردانی را  از ایشان داشته و توفیق وسلامتی ایشان را ازخداوند منان خواستارم.


- جهت ارسال نظر نوشتن نام ، ایمیل و وبلاگ ضروری نمی باشد .
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی همچنین نظرات ارسالی غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نمی‌شوند .
- نظرات منتشر شده در این پایگاه صرفا بیانگر دیدگاه کاربران می باشد .