خانه > اخبار استان > دامغان > پیام تسلیت فرهنگیان تویه دروار به مناسبت درگذشت رئیس آموزش پرورش منطقه امیرآباد

پیام تسلیت فرهنگیان تویه دروار به مناسبت درگذشت رئیس آموزش پرورش منطقه امیرآباد

با نهایت تأسف و تأثر مصیبت وارده در گذشت ریاست خدوم و زحمتکش آموزش و پرورش منطقه امیرآباد مرحوم مغفور جناب آقای حاج سید حسین شاهچراغی را خدمت جامعه فرهنگیان ، دانش آموزان وبالاخص خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از خداوند منان غفران الهی را برای آن مرحوم و صبری جمیل برای بازماندگان  مسئلت می نماییم

مراسم تشیع و تدفین آن مرحوم فردا (جمعه ۲۲ دیماه ۱۳۹۱) ساعت ۲ بعداز ظهر از مسجد امامرضا (ع) واقع در میدان خواجه شهاب به سوی جایگاه ابدیش فردوس رضای این شهر انجام می گیرد .

از طرف جامعه فرهنگیان و دانش آموزان دهستان تویه دروار . مجتمع آموزشی شهید شیرمحمد رستمیان ، مدارس  اباذر غفاری دروار ، ۱۵ خرداد دروار ، عاشورای تویه ، شهید کلینی صح ، شهید مدرس قوشه .

از طرف کلیه کاربران و دست اندرکاران پایگاه اطلاع رسانی دهستان تویه دروار این ضایعه را به جامعه فرهنگی شهرستان دامغان مخصوصا خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض می نماییم .

—————————

همچنین دکتر حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش به مناسبت درگذشت رئیس اداره آموزش و پرورش امیرآباد بر اثر عارضه قلبی پیام تسلیتی به شرح ذیل صادر کردند.

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت زنده یاد سید حسین شاهچراغ رئیس اداره آموزش و پرورش امیرآباد دامغان بر اثر عارضه قلبی موجب تالم و اندوه فرهنگیان و دانش آموزان منطقه و اینجانب گردید. بی گمان آن مرحوم که عمر گرانبهای خود را صرف ترویج علم و دانش نمود، هم اکنون در جوار رحمت واسعه حق تعالی آرمیده و متنعم به نعمات واسعه الهی است.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به عموم فرهنگیان، دانش آموزان منطقه و خانواده های محترم داغدار، صبری جمیل برای بازماندگان و غفران الهی برای آن عزیز سفر کرده از درگاه ایزد منان مسالت می نمایم.

حمید رضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش


- جهت ارسال نظر نوشتن نام ، ایمیل و وبلاگ ضروری نمی باشد .
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی همچنین نظرات ارسالی غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نمی‌شوند .
- نظرات منتشر شده در این پایگاه صرفا بیانگر دیدگاه کاربران می باشد .