خانه > آرشیو اخبار > دروار > پرسش و پاسخ با شورا و دهیار دروار

پرسش و پاسخ با شورا و دهیار دروار

با سلام

امروز صبح در زینبییه دروار جلسه ای با حضور مردم و اعضاء شورای اسلامی دروار و دهیار دروار با موضوعیت پرسش و پاسخ از فعالیت های شورای اسلامی و دهیاری برگزار شد . در این جلسه آقای حامدیان نماینده بخشداری امیرآباد و آقای دقیقی نماینده فرمانداری دامغان نیز حضور داشتند. در این جلسه اهالی حاضر در جلسه سوالات خود را از آقای تویه درواری ریاست شورای اسلامی دروار و آقای رئیسیان دهیار دروار پرسیدند و ایشان نیز با سند و مدرک در حضور نمایندگان بخشداری و فرمانداری به سوالات به طور شفاف پاسخ گفتند که آقای حامدیان نماینده بخشداری سندها و جوابهای شورا و  دهیار را تأیید کردند.

تعدادی از موارد مطرح شده در جلسه امروز:

موضوع آب آشامیدنی شهرک ولی عصر دروار که به گفته آقای حامدیان قرار است چاه جدیدی در دشتبو احداث شود و آب آشامیدنی منطقه تویه دروار را تأمین کند.

باز گشائی ادامه کوچه فردوسی( دم بالاملأ) به مسجد جامع دروار که با پیگیریهای چند دوره شورا هنوز ورثه مرحوم حاج رئیسیان حاضر به این امر نشده اند.

بازگشائی راهی جدید از کنار کتابخانه عمومی دروار یعنی از قسمت غربی باغ روبار تا کوچه بالا.که وقفی بودن باغ روبار حرف و حدیث های فراوان ایجاد کرده بود که شورای اسلامی و آقای حامدیان این اجازه را از طرف کارشناسان اداره اوقاف دامغان  دانستند و گفتند که مشکل شرعی این موضوع نیز با تعویض زمین در قسمت دیگری از روستا حل شده است.

در این جلسه آقای موسی ناصحی رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی درود گران دروار نیز مشکلات صنف درودگران را مطرح کردند که آقای حامدیان از آزادسازی 10 هکتار زمین برای ایجاد شهرک صنعتی برای دروار خبر داد.

همچنین ایراداتی از فعالیتهای شورا و دهیار گرفته شد که انشأالله هرچه زود تر برطرف شود

برگه تبلیغاتی شورای اسلامی دروار در زمان انتخابات

جلسه پنجشنبه شب

جلسه پنجشنبه شب

جلسه پنجشنبه شب

جلسه پنجشنبه شب

سمت راست اقای حامدیان نماینده بخشداری و سمت چپ آقای دقیقی نماینده فرمانداری

بازدید از طرح ساخت مسجد دروار

بازدید از طرح بازگشائی راه از باغ روبار

یاداور می شوم در پنجشنبه شب نیز جلسه ای در همین رابطه برگزار شده بود که آقای تویه درواری و آقای رئیسیان به سوالات مطرح شده جواب دادند.در اینجا از تمام هم ولایتی های عزیز خواهشمندیم که در جلساتی که برای رفع مشکلات منطقه تشکیل می شود از دادن نظرهای بی پایه و اساس خوداری کنند و نظراتی بدهند که در خور تویه دروار باشد و همچنین از تخریب یگدیگر و غرض ورزی به یکدیگر خودداری کنیم که بجز شادی دشمنان تویه دروار هیچ نتیجه ای نخواهد داشت.

 


- جهت ارسال نظر نوشتن نام ، ایمیل و وبلاگ ضروری نمی باشد .
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی همچنین نظرات ارسالی غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نمی‌شوند .
- نظرات منتشر شده در این پایگاه صرفا بیانگر دیدگاه کاربران می باشد .