خانه > موضوعات آزاد > نظام آموزشی اطلاعات خود را بروز رسانی کند.

نظام آموزشی اطلاعات خود را بروز رسانی کند.

 

دامغان – خبرگزاری مهر : نماینده مردم شریف شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت : مدارس و نظام آموزشی ما باید با بروز رسانی سطح اطلاعات ، زمینه رشد و پیشرفت نظام آموزشی کشور را فراهم کنند.
عبدالرحمان رستمیان در گفتگو با خبرنگار مهر ، آموزش و پرورش را یکی از دستگاهی مهم و اساسی در تقویت زیر ساخت های جامعه دانست و اظهار داشت : دقت در اجرای طرح های نظام آموزشی از ضروریات است . وی تصریح کرد : باید به نیازهای آموزش و پرورش و نظام آموزشی با دقت پاسخ داد.

رستمیان یادآور شد: نظام آموزشی کشور را باید با استفاده از برنامه و اطلاعات روز کمک و یاری کرد تا این نظام بتواند به اهداف خود دست پیدا کند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی از سند توسعه در نظام آموزش و پرورش به عنوان یک سند مهم و اساسی یاد کرد و افزود : تهیه و تنظیم سند نظام آموزش و پرورش حاصل تلاش ها و زحمات کارشناسان نخبه در آموزش و پرورش است.

وی ضمن تاکید بر اینکه سند نظام آموزش و پرورش مورد تایید رهبر انقلاب قرار گرفته است ، گفت : سند نظام آموزش و پرورش راه را برای آینده نظام آموزشی کشور مهیا و فراهم کرده است.

رستمیان گفت: همه ما باید در اجرای درست سند نظام آموزش و پرورش مشارکت و همکاری کنیم تا این سند به خوبی در سطح کشور اجرا شود.

وی در پایان تصریح کرد: مدارس
و نظام آموزشی ما باید با بروزرسانی سطح اطلاعات زمینه رشد و پیشرفت نظام آموزشی کشور را فراهم کنند.


- جهت ارسال نظر نوشتن نام ، ایمیل و وبلاگ ضروری نمی باشد .
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی همچنین نظرات ارسالی غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نمی‌شوند .
- نظرات منتشر شده در این پایگاه صرفا بیانگر دیدگاه کاربران می باشد .