خانه > آرشیو اخبار > دروار > فینال جام رمضان ۹۰

فینال جام رمضان ۹۰

با سلام

در شب گذشته یعنی جمعه شب پس از انجام مسابقات بین ۲۲ نفر شرکت کننده در مسابقات پینگ پنگ جام رمضان ورزشگاه شهید نوروز علی امیرفخریان دروار ، فینال این مسابقات انجام شد . در این فینال که بین آقای سید رحیم سادات حسینی و آقای محمود پیرعلی برگزار شد ، آقای سید رحیم سادات حسینی توانست با غلبه بر آقای محمود پیرعلی به این دوره از مسابقات خاتمه بدهد. با برد آقای سادات حسینی امتیازات سه نفر اول به این ترتیب شد:

نفر اول آقای سید رحیم سادات حسینی با ۶۳ امتیاز و بدون باخت

آقای سید رحیم سادات حسینی

نفر دوم آقای محمود پیر علی با ۶۰ امتیاز

آقای محمود پیر علی

نفر سوم آقای حسین ناصحی با ۵۷ امتیاز

متأسفانه آقای حسین ناصحی در این شب حضور نداشتند و ما هم نتوانستیم عکسی از ایشان تهیه کنیم.

این هم عکس یادگاری مقام اول و دوم با آقای علی اصغر رئیسیان مسئول شورای ورزشی دروار

این دوره از مسابقات هم به خوبی و خوشی و بدون هیچ ناراحتی پایان یافت که جا داره از آقای رئیسیان مسئول شورای ورزشی و آقای رئیسیان زاده دهیار دروار  تشکر کنیم و دست مریضات بگیم که اجرا و برگزاری این چنین مسابقاتی با زحمت و استرس و دشواری های فراوانی همراه است و این عزیزان همه این سختی ها را به خود خریدند تا این بازی ها و اتحاد تویه درواری ها دوباره تکرار بشه که واقعا کار سخت و دشواری بوده است با آرزوی موفقیت برای این عزیزان و همه عزیزانی که در اجرا و برگزاری این مسابقات سهمی داشتند اعم از بازیکنان ، تماشاگران و مسئولان.

ضمنا خواهشمندیم نظرات ، انتقاداتت و پیشنهادات خود را در رابطه با برگزاری مسابقات برای ما بنویسید تا در کمترین زمان به شورای ورزشی انتقال دهیم .


- جهت ارسال نظر نوشتن نام ، ایمیل و وبلاگ ضروری نمی باشد .
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی همچنین نظرات ارسالی غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نمی‌شوند .
- نظرات منتشر شده در این پایگاه صرفا بیانگر دیدگاه کاربران می باشد .