خانه > سردبیر > فراخوان شناسائی نخبگان تویه درواری

فراخوان شناسائی نخبگان تویه درواری

( قابل توجه اقوام اقلیتی که با وجود سواد و اعتبار … هنوز حس همکاری ندارند ).

داشتن  دهستانی آباد و سرسبز یکی از آرزوهای ساکنین و مهاجرین تویه دروار بوده وهست . افرادی که فرسنگ ها راه را به امید استفاده از آرامش و هوای پاک آن طی نموده تا روزهائی را بدون فراغت خاطر در کنار طبیعت زیبای منطقه به سر برند . مجاورین و ساکنین این روستا سالیان سال به امید تغییر این همه نا ملایمات را تحمل نموده تا شاهد روزهای خوبی  باشند. این همه ذوق و دلبستگی در دل تک تکشان موج می زند و به  دور از کم بود ها و نارسائی ها  همه دوستدار پیشرفت و آبادانی این آب و خاک می باشند.

هرگاه عزیزان همشهری در خصوص منافع مشترک منطقه کهن تویه دروار ونحوه بهره برداری از آن با بی انگیزگی مواجه شدند قطعا از همان ناحیه دچار آسیب شدیم . از این منظر ظرفیت های منطقه را از دست دادیم اختلافات بسیار کم ارزش ونامعقول بر تفاهم وسازندگی سایه افکند دلسردی وتنهائی اعضای محترم شورا و دهیار محترم نتیجه چنین رویکردی گردید.عناصر وعوامل دلسوز وخدمت گذار از صحنه تصمیم گیری منطقه خارج شدند و انگیزه برای ورود افراد علاقمند کاهش یافت . این دیدگاه موجب عدم ماندگاری افراد در منطقه ومهاجرت آنان به شهر و بی تفاوتی نسبت به مسائل دهستان تویه دروار گردید. در مجموع با دهستانی مواجه شدیم که با عدم توسعه در زیر ساخت ها وعقب ماندگی در همه زمینه های اقتصادی ، اجتماعی وفرهنگی ، خدماتی و … روبرو می باشد. این نگرش توسعه  دهستان را از شکل ابتدائی  به دهستانی پیشرفته وامروزی غیرممکن می سازد .با عدم مشارکت و عدم استقبال همشهریان عزیز در امر فعالیت های سازندگی ، رغبت مسولین منطقه برای تخصیص اعتبارات کاهش می یابد و…

پس چه باید کرد ؟!

اگر نگاهی گذرا به گذشته داشته باشیم مشاهده می کنیم آنچه که تاکنون بدست آوردیم در سایه همدلی وهمکاری کلیه عزیزان  حاصل شده است  و آنچه که از دست دادیم در نتیجه دلسردی و عدم همکاری متقابل بین افراد ساکن روستا و افراد مهاجر و مسئولین محترم اتفاق افتاده است.

احداث جاده ، آسفالت جاده ، انتقال برق ، انتقال آب شرب ، مخابرات وتلفن ، انتقال گاز  ، مرکز بهداشت ، بانک و … از آن جمله اند.

ایمان داریم که باز می توانیم در سایه همدلی و تفاهم و تلاش نسبت به احداث و بازسازی پروژه های عمرانی ، فراهم نمودن امکانات و خدمات عمومی گام برداریم و این بدون کمک و همدلی نتیجه ای نخواهد داد.

انتقال بانک از منطقه تویه دروار و سکوت همه مسئولان و دست اندرکاران و مردم منطقه غمی سنگین را بر دلمان گذاشت و ما را بر این داشت تا گامی هر چند کوچک در ایجاد تحول و تغییرات اساسی به کمک نخبگان و مسئولان برداریم .  به منظور حل مشکلات در زمینه های عمرانی ، فضای سبز ، فرهنگی ، خدماتی و … نیاز به همکاری شما عزیزان در هر عرصه ای هستیم . لذا خواهشمندیم افراد نخبه ، آشنایان ، همشهریان و وابستگانی که اصالت این آب و خاک را دارند و دارای پست های کلیدی در وزارتخانه ها ، سازمانها ، ادارات و … می باشند ( طبق فر م پیوست ) شناسائی و به ما معرفی نموده تا بتوانیم دست در دست هم به مهر میهن خویش را کنیم آباد.  

 در اینجا ضروری میدانیم  بار دیگر مشارکت ومسولیت پذیری کلیه عزیزان و وابستگان گرامی را در این امر خطیر یادآور گردیم ، که با اتکا به این پشتوانه قطعنا به موفقیت های بیشتری دست خواهیم یافت .

No1

 

Verification


- جهت ارسال نظر نوشتن نام ، ایمیل و وبلاگ ضروری نمی باشد .
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی همچنین نظرات ارسالی غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نمی‌شوند .
- نظرات منتشر شده در این پایگاه صرفا بیانگر دیدگاه کاربران می باشد .