خانه > اخبار استان > سمنان > انتصاب رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سمنان

انتصاب رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سمنان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، محمدرضا سوقندی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان طی حکمی امیر رسولیان را به عنوان رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سمنان منصوب کرد.
دراین حکم آمده است:
نظر به تعهد ، تدین و تجربیات ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سمنان منصوب می شوید . ظرفیت های دینی ، قرآنی و فرهنگی و هنری و مفاخر و مآثر گرانسنگ سمنان فرصت مغتنمی را فراهم آورده است تا جهت رشد و توسعه روز افزون آن گام بردارید.
تحقق کامل مدیریت مجتمع محور و بهره گیری بهینه از فضاهای فرهنگی ، توجه جدی به کانون های فرهنگی و هنری مساجد و موسسات قرآنی ، جدیت در شورای فرهنگ عمومی و ارتقاء شاخص های آن ، برنامه ریزی جهت ساماندهی و قانونمداری موسسات ، انجمن ها و مراکز فرهنگی و هنری ، اطلاع یابی و اطلاع رسانی صحیح و به موقع از برنامه ها و فعالیت ها و تلاش جهت تحقق برنامه گسترش پنج ساله مراکز فرهنگی و هنری – آموزش و توانمند سازی منابع انسانی ، اجرای برنامه های دهگانه تحول اداری و انواع برنامه های پنجگانه فرهنگی و هنری از جمله اولویت های وظایف جنابعالی در مسئولیت جدید می باشد تا با هماهنگی و همکاری معاونین محترم و واحدهای ستادی و بهره گیری از توان منابع انسانی با تجربه و متعهد شهرستان وظایف محوله را به انجام رسانید .
توفیق روز افزون شما را درتوسعه و تعمیق فرهنگ و هنر اسلامی، تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) ورهبری های حکیمانه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای “مدظله العالی” و در دولت عدالت محور و فرهنگ مدار جناب آقای دکتر احمدی نژاد از درگاه الهی مسالت می نماید.

خاطر نشان می نماید امیر رسولیان با حفظ سمت در ریاست اداره امور سینمایی ، سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان وبه این سمت منصوب گردیده است .

———————

از طرف مدیریت و کلیه کاربران سایت رسمی منطقه تویه دروار انتصاب شایسته برادر ارجمندمان آقای امیر رسولیان را تبریک عرض می نماییم . با آرزوی موفقیت و فتح قله ها توسط همولایتی های عزیز تویه درواری

 منبع : اداره کل فرهنگ و ارشاد استان سمنان


- جهت ارسال نظر نوشتن نام ، ایمیل و وبلاگ ضروری نمی باشد .
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی همچنین نظرات ارسالی غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نمی‌شوند .
- نظرات منتشر شده در این پایگاه صرفا بیانگر دیدگاه کاربران می باشد .