خانه > موضوعات آزاد > رستمیان : برکت خون شهیدان در موفقیت های امروزی

رستمیان : برکت خون شهیدان در موفقیت های امروزی

//
امکان درج نظر وجود ندارد

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت : امروز اگر موفقیت و پیروزی داریم از بركت شهدا و ایثارگران است و زندگی امروزمان را از عظمت ایثار و فداكاری شهدا و ایثارگران داریم. ‘عبدالرحمن رستمیان’ به مناسبت هفته دفاع مقدس در حسینیه شهدای گمنام و در جمع پاسداران و سربازان سپاه ناحیه دامغان خاطرنشان كرد : این آزادی را مدیون رشادت‏ های شهدا هستیم و ابعاد فداكاری بسیج گسترده است و هر بعد تحلیل خاصی دارد.

وی با بیان اینكه در دوران دفاع مقدس بسیجیان فعالیت خاص می‏كردند ولی نام خود را می پوشاندند اظهار داشت :  ما نیز باید به آن دوران رجوع كنیم و به آن تفكر بسیجی برسیم و با این تفكر قطعا مشكلات و مسائل‏مان و جامعه حل می‏شود .

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به زلزله اخیری كه در شهرهای استان آذربایجان شرقی رخ داد گفت: نقش و حضور سپاه در كمك به مردم این مناطق قابل تحسین است و اقدامات سپاه و بسیج برای مجلس شورای اسلامی به وضوح مشخص است و نمایندگان بر خود لازم می‏دانند كه از سپاه تشكر و قدردانی كنند.

رستمیان به موفقیتهای كشور در علوم پزشكی اشاره كرد و افزود : امروزه در هر زمینه‏ای كه به موفقیت رسیده‏ و اختراعی را به ثبت رسانده‏ایم همه در سایه تفكر بسیجی است و در هر قسمتی كه ما را تحریم كرده اند قطعا به موفقیتهای بزرگی دست یافته‏ایم .

وی به موضوع اقتصاد مقاومتی اشاره كرد و گفت: هنگام سختی ها و فشارهاست كه استعدادها شكوفا می‏شود و در زمینه كشاورزی مدتها تك محصولی بودیم ولی الان بسیار پیشرفت كرده‏ایم و مشغول صادرات هم هستیم.

وی به ظرفیت های موجود در شهرستان دامغان اشاره داشت و گفت : هنوز هم در این شهر استعداد هایی وجود دارند كه فرصت رشد و نمو را نداشته و باید آنها را دریابیم.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی خواستار همكاری بسیجیان و سپاهیان در امر سازندگی دامغان شد و تصریح كرد: با عنایت به رهنمود های مقام معظم رهبری باید به خودباوری برسیم و جامعه خود را آباد تر از قبل می كنیم.


- جهت ارسال نظر نوشتن نام ، ایمیل و وبلاگ ضروری نمی باشد .
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی همچنین نظرات ارسالی غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نمی‌شوند .
- نظرات منتشر شده در این پایگاه صرفا بیانگر دیدگاه کاربران می باشد .