خانه > آرشیو اخبار > در گذشت آقای حاج محمد کاظم ملک جعفریان

در گذشت آقای حاج محمد کاظم ملک جعفریان

آقای حاج محمد کاظم ملک جعفریان فرزند محمد تقی که بعلت بیماری چند ماهی در بیمارستان در بستر بیماری به سر می بردند در روز شنبه دعوت حق را لبیک گفتند و به دیار باقی شتافتند.

ایشان پدر بزرگوار آقایان محمد حسن جعفریان (معاونت دانشگاه پلیس)  ، محمد حسین جعفریان ( جانباز و شاعرو کارگردان و مستند ساز هشت سال  دفاع مقدس) و محمد جواد جعفریان (مسئول جوانان حلال احمر کشور) و پدر خانم آقای سید جواد رسولی( سردبیر روزنامه همشهری جوان) بودند . پیکر ایشان بعد از غسل در بهشت زهرای تهران برای طواف به مشهد مقدس انتقال داده شده بود و امروز صبح به زادگاهش برگشت و با تشییع باشکوهی در میان هم ولایتی های درواری پس از خواندن نماز به خاک سپرده شد .

ضمنا امروز عصر (ششم فروردین 91)  مجلس ترحیمی برای ایشان برگزار شد . جهت شادی روح ایشان صلوات

از طرف کلیه دست اندرکاران پایگاه اطلاع رسانی دهستان تویه دروار این ضایعه اسف بار را خدمت خاندان بزرگ ملک جعفریان ، مخصوصا همسر و فرزندان گرامی ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای ایشان اجر عظیم و صبر جمیل و برای آن مرحوم علو درجات را مسئلت می نماییم.

مرحوم حاج محمد کاظم ملک جعفریان

روحش شاد و یادش گرامی.


- جهت ارسال نظر نوشتن نام ، ایمیل و وبلاگ ضروری نمی باشد .
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی همچنین نظرات ارسالی غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نمی‌شوند .
- نظرات منتشر شده در این پایگاه صرفا بیانگر دیدگاه کاربران می باشد .