درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی دهستان تویه دروار (با آدرس www.todarvar.com)  در تاریخ 7 شهریور 1386 و همزمان با جشن نیمه شعبان ، میلاد با سرسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) به همت دانشجوی جوان درواری (محمد رسولیان) پا به عرصه شبکه جهانی وب نهاد .

از مهمترین اهداف تاسیس این پایگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

– معرفی استعداد های مادی و معنوی دهستان تویه دروار ؛

– معرفی مناطق گردشگری دهستان ؛

– پیوند هر چه بیشتر همشهریان ساکن در دیگر مناطق با موطن آبا و اجدادیمان  ؛

– استفاده از ظرفیت های علمی و عملی تویه درواری های ساکن در دیگر مناطق برای پیشرفت و توسعه دهستان تویه دروار ؛

– معرفی فرصت های سرمایه گذاری منطقه ؛

– انتشار اخبار و تصاویر مربوط به دهستان تویه دروار

– و دیگر اهدافی که هرکدام در جای خود نیازمند بحث و تبادل نظر می باشد.

در طی بیش از پنج سال فعالیت (بجز در مقطع زمانی شش ماهه اواسط سال 1389) این پایگاه در بقیه مقاطع زمانی فعال بوده و به رسالت رسانه ای خویش با وجود تمام مشکلات ادامه داده است . در اواخر سال 1389 و بعد از سه سال استفاده از اینترنت Dial up  و کد بین شهری برای اتصال به اینترنت ، با پیگیری های مدیریت پایگاه و همکاری مسئول مرکز مخابرات روستای دروار (آقای چاکرالحسینی) خطوط پرسرعت اینترنت  (ADSL) توسط اداره محترم مخابرات شهرستان دامغان در این روستا به بهره برداری رسید و همزمان دور جدید فعالیت این پایگاه نیز آغاز شد.

هم اکنون و با گذشت بیش پنج سال از آغاز این حرکت ( در دیماه 1391) تعداد اعضای این پایگاه به  پیش از 170 نفر رسیده (ایمیل های ثبت نام شده دراین پایگاه) و با بیش از 20 نویسنده در شهرهای مختلف بروز رسانی مطالب و محتوی این پایگاه ادامه دارد . با توجه به گستردگی موضوعات و مباحث پیرامون “تویه دروار” همچنان به افرادی توانمند در زمینه نگارش موضوعات مربوط به تویه دروار و همچنین موضوعات تخصصی در زمینه های مختلف نیازمندیم ، هرچند با وجود فرزندان پاک نهاد “تویه دروار” حضور متخصصین و اساتید برجسته دانشگاهی و جوانان روشن ضمیر در این پایگاه دور از دسترس نخواهد بود .

امید است با همفکری و همدلی کلیه دلسوزان دهستان عزیز تویه دروار در اغصی نقاط ایران اسلامی و دیگر نقاط این کره خاکی شکوفایی روز افزون این پایگاه را شاهد باشیم .

در پایان تقدیر و تشکر می کنم از همه عزیزانی که در این مدت به نوعی با این پایگاه در ارتباط بوده و آنچنانی که باید از طرف اینجانب از ایشان تقدیر به عمل نیامده است ، مخصوصا عزیزانی که در دو سال گذشته با حضور خود این پایگاه را سرپا نگه داشتند ، آقایان حسین میرنژاد ، علی ناصح ، مرتضی محمد علی کرد و دیگر دوستانی در این مجال نامی از ایشان برده نشد .

محمد رسولیان

مدیریت پایگاه اطلاع رسانی دهستان تویه دروار

15 دیماه 1391

دروار

—————————————————————————————

* فرم تماس با ما

 

Verification