خانه > آرشیو اخبار > دروار > بازدید ریاست دانشگاه علوم پزشکی سمنان از مرکزبهداشت دروار

بازدید ریاست دانشگاه علوم پزشکی سمنان از مرکزبهداشت دروار

با سلام

دیروز در ساعت های اولیه صبح ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی سمنان به همراه ریاست شبکه بهداشت شهرستان دامغان با هیئت همراه برای بازدید از مرکز و خانه های بهداشت منطقه تویه دروار به این منطقه آمدند . ایشان اول به روستای صح رفتند و از خانه بهداشت این روستا بازدید کردند و در جریان فعالیت ها و مشکلات این روستا قرار گرفتند . مقصد بعدی این عزیزان مرکز بهداشت دروار بود ، ایشان با حضور در این مرکز و گفتگو با خانم دکتر مشایخی (مسئول مرکز بهداشت دروار) و دیگر پرسنل در جریان اهم فعالیت ها و خدمات ارائه شده در این مرکز و خانه های بهداشت منطقه قرار گرفتند و از نزدیک با مشکلات بهداشتی و عمرانی این مرکز و خانه های بهداشت منطقه آشنا شدند. در این بازدید که بسیار دوستانه به نظر می رسید خانم دکتر مشایخی با تأکیدات خود خواستار رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت خانه های بهداشت منطقه شدند.

بازدید از مرکزبهداشت دروار با گرفتن عکس یادگاری پرسنل و هیئت بازدید کننده به پایان رسید .

از سمت راست: آقای امیر فخریان بهورز مرکز بهداشت دروار، آقای دکتر جدیدی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی سمنان، آقای دکتر فریور معاونت مدیریت منابع، آقای دکتر طاهری ، آقای قدس اللهی معاون معاونت بهداشتی، آقای دکتر میررکنی ریاست مرکز بهداشت شهرستان دامغان، آقای دکتر صادقی ریاست شبکه بهداشت شهرستان دامغان ، آقای خسروپور تکنسین بهداشت مرکز بهداشت دروار، خانم دکتر مشایخی، خانم امیرفخریان بهورز مرکزبهداشت دروار و خانم خدمتی کارشناس مامائی مرکزبهداشت دروار.

بعد از دروار این هیئت با همراهی خانم دکتر مشایخی از خانه بهداشت تویه نیز بازدید کردند و با فعالیت ها و مشکلات این خانه بهداشت آشنا شدند.

در پایان از زحمات بی دریغ پرسنل مرکز بهداشت و خانه های بهداشت منطقه بخصوص زحمات خانم دکتر مشایخی و خانم خدمتی تشکر و قدر دانی می نمائیم، با آرزوی موفقیت روز افزون برای این عزیزان

 


- جهت ارسال نظر نوشتن نام ، ایمیل و وبلاگ ضروری نمی باشد .
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی همچنین نظرات ارسالی غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نمی‌شوند .
- نظرات منتشر شده در این پایگاه صرفا بیانگر دیدگاه کاربران می باشد .