خانه > گالری تصاویر > آمادگی مساجد و حسینیه ها

آمادگی مساجد و حسینیه ها

با سلام

با اینکه یکی دو روز بیشتر به ماه محرم نمانده است اما مساجد و حسینیه های منطقه تویه دروارخود را برای هرچه باشکوه تر انجام شدن مراسم عزا داری حضرت امام حسین(ع) و پذیرائی از عزاداران حضرتش آماه کرده اند.  در دروار هم که مسجد در حال بازسازی است همه و همه از جمله شورای اسلامی، دهیاری، هیئت امنأمسجد ، جوانان و هم ولایتی ها دست به دست هم داده اند و مسجد و حسینیه این روستا را نیز آماده کرده اند. قسمت زیر زمین مسجد دروار از شب گذشته افتتاح شد و به بهربرداری رسید که عزیزان نمازگزار توانستند نماز مغرب و عشأ را در این مکان مقدس به جای آورند.

قسمت زیرزمین مسجد جامع دروار

در حالی که این روزها هوای سردی همراه با بارش برف در منطقه حاکم است اما عزیزان دست اندر کار مسجد با عشق به حضرت اباعبدالله الحسین(ع)سردی هوارا به جان می خرند اما دست از کار نمی کشند تا هرچه زود تر معایبی هرچند کوچک مرتفع شود .

سقف طبقه هم کف مسجد نیز با چادر برزنتی پوشیده شده است تا مانع ورود سرما و برف و باران به داخل شود و بتوانند از این فضا نیز حداکثر استفاده را ببرند.

پوشیده شدن سقف با چادر برزنتی

پوشیده شدن سقف با چادر برزنتی

 حسینیه نیز سیاه پوش شده است و فرش های آن را هم عزیزان پهن کرده اند و آماده برگزاری مراسم سید و سالار شهیدا ن شده است.

حسینیه دروار قسمت مردانه

حسینیه دروار قسمت زنانه

خلاصه در اینجا هرکس هر کاری از دستش بر میآید انجام میدهد تا خدای نا کرده کاری بر روی زمین نماند. از جاروکشی گرفته تا فراهم نمودن وسائل گرما زا و…

درب ورودی مسجد

درب ورودی مسجد

ما هم انشاءالله در حد توانمان اخبار و تصاویر محرم را انعکاس خواهیم داد.

(از همولایتی های تویه دشتبو و صح خواهشمند همکاری هستیم)


- جهت ارسال نظر نوشتن نام ، ایمیل و وبلاگ ضروری نمی باشد .
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی همچنین نظرات ارسالی غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نمی‌شوند .
- نظرات منتشر شده در این پایگاه صرفا بیانگر دیدگاه کاربران می باشد .